Ofis Büro Taşıma

0 Yorum

Yağmur taşımacılık teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sıksık değiştirmesi ile ofis ve büro taşıma nakliyeciliğini da gerektiğince kolay olan bir duruma getirmiştir. Firmamız ofis ve büro nakliyeciliği yapar iken yapılması gerekenleri ismim uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir.

Öncelikle firmamıza bağlı bir esper gelerek henüz ki ofisinizdeki eşyaları inceler ve tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Büro ya da ofisini taşımak isteyen şahıs ile uyuşma sağlandığı takdirde esperi ve ofis sahibi arasında Yağmur taşımacılık adına sözleşme imzalanır. Büro taşınacağı gün Yağmur Nakliyat formeni ile görüşülür ve taşıma işlemlerine aynı gün başlanır.

Nakliyatın hızlı bir şekilde olabilmesi için ofisiniz birden çok odaya sahipse oda oda taşınmaya başlanır. İlk evvelce varsa arşiv ve dokümanlar evvelce Avrupa dan ithal edilmiş özel kâğıtlar ile sarılır. Bu kâğıtların üstüne ofis sahibinin adı, soyadı yazılır.  Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir hal oluşmamaktadır. Özel grafit kâğıtlar sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. Büro mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek demonte eder. Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Biz Yağmur taşımacılık olarak tedbirli olup ofis malzemelerinizi sigortalarız. Eğer ofis eşyalarınıza bir zarar gelmesi halunda direkt olarak Yağmur taşımacılık’a ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli ofis nakliyeciliği hizmetini firmamız vermektedir.

Ofis Büro Nakliyeciliği Fiyatları

Net bir fiyat bilgi kapasitesinin olmadığı firmamızda fiyatlar birtakım etkenlere göre değişiyor. En çok da eşya adedinin ve asansör tüketiminin etkilediği fiyatları eşyaların gideceği yerin mesafesi da belirlemektedir. İşlemlerin problemsiz yapılması için en kaliteli ambalaj malzemeleri ile hizmet veren firmamızdan net bilgi alabilmek isteyenlerin internet adresimizi ziyaret etmeleri yeterlidir. Burada 7/24 aktif olan destek birimi personelleri müşterilerimize sordukları sorular ile gerekli olan fiyat bilgilerini vereceklerdir.

Ofis Büro Nakliyeciliği Sigortalama

Yapmış bulunduğu sigortalama işlemleri ile güvenilen firmamız sigorta konusu ile ilgili tanınan şirketler ile uyuşmalıdır. Müşteri ile iş öncesinde yapmış olduğu sözleşmede de meydana çıkacak bütün zararların müşteri bilgi kapasitesi dâhilinde mağdur edilmeden karşılanacağını bildiren firma çok çıkacak zararlarda da geri kalan ücreti kendisi ödemektedir. Personellerine güveni tam olmasına karşın bu şekilde bir uygulamaya giden firmanın sigortalama işlemlerindeki hedefi tamamıyla müşterilerinin kendilerine güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Siz de işyerinizin taşınmasında profesyonel bir çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir