İlden İle Nakliyat

0 Yorum

İlden İle Nakliyat pazarında hizmet veren firmamız, bütün eşyaları kapalı kasa vasıtalar ile taşımaktadır. Taşıma işlemleri ciddi bir deneyim gerektirmektedir. Ev ve bürolarda tespit edilen mobilyaların problemsiz bir şekilde nakil edilebilmesi amacıyla uzman marangoz ustalarına gereksinim duyulmaktadır. İlden İle Nakliyat firmamız ise eleman adedi yönünden gerektiğince zengindir. Paketleme ve montaj programları bölümünde uzman olan personellerimiz doğrulusunda gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık 1+1, 2+1 ev nakliyeciliği, şirket nakliyeciliği ve villa nakliyeciliği gibi hizmetlerde vermektedir. Bünyemizde tespit edilen tır ve kamyon modelleri yardımıyla 5+1, 5+2 gibi büyük dairelerde tek bir seferde taşınabilmektedir. Hem de firmamız şehirlerarası Ankara arası gibi yakın güzergâhlar amacıyla işçilik ücreti almamaktadır.

İlden İle Nakliyat Firması

Şehirlerarası şehirlerarası taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Bütün eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Genellikle de yükleme işlemleri eşyaların yüzeylerine göre gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası İlden İle Nakliyat yapısında asansörlü vasıta modelleri de yer almaktadır. Asansör sistemleri yardımıyla taşıma ve boşaltma işlemleri daha kısa bir vakit ortamında gerçekleştirilmektedir. Firmamız şehirlerarası nakliye işlemlerinde bütün ilçe ve semtlerine asansör desteği sağlamaktadır. Hem de birtakım İlden İle Nakliyat firmaları asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri amacıyla müşterilerinden anlamsız ücretler talep etmektedir. Fakat temiz evden eve taşımacılık için ise bu tür bir konu söz konusu değildir. Bütün hizmetler ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Şehirlerarası İlden İle Nakliyat adı altında parça eşya taşıma, mobilya taşıma ve büro taşıma gibi desteklerde sağlanmaktadır.

İlden İle Nakliyat ücretleri eşya sayılarına göre değişkenlik gösteren İlden İle Nakliyat ücretleri, uzman ekiplerimiz doğrulusunda belirlenmektedir. Bütün yük ve eşyalar incelendikten sonra müşterilerimize fiyat bilgi kapasitesi verilmektedir. Firmamız ambalajlama, paketleme ve sökme gibi hizmetler içersinde ek ücret talep etmemektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir sevkiyatlarına özel yüzde 25’lere varan indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Normal yükler ya da parça eşyalar amacıyla dilenen fiyatlar ise yük adedine, tonajına ve götürülmesi plan edilen bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Şehirlerarası taşımacılık firmamızı arayarak fiyatlar ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir